Skip to main content

Pingevabad elektritööd

Ares Elekter OÜ on elektritööde ettevõte kes tegeleb elektrisüsteemi paigalduse ja hooldusega. Meie peamiseks tegutsemispiirkonnaks on Tartu ja Tartumaa kuid vajadusel ka laiemalt Lõuna-Eesti. Omame MTR registreeringut seega võite kindlad olla, et meie personal on kompetentne töid teostama. Tänu kaasaegsetele töövahenditele ja personali aastatepikkusele töökogemusele omame ettevalmistust, et läbi viia ka kõige keerulisemaid ülesandeid, mis elektrialal ette võivad tulla.

Kvaliteetsed elektritööd Tartus

Tööde teostamine

Tuleme elektritöid teostama kokkulepitud ajal. Kui tööde tegemise käigus peaks tulema ettenägematuid takistusi, mis võivad muuta kokkulepitud lahendusi, siis koostöös elektrikuga on võimalik leida alternatiivseid lahendusi. Tööde muudatustega seosnevate võimalikest lisakulutustest annab elektrik teada kohapeal. Püüame leida optimaalse lahenduse, mis oleks võimalikult taskukohane ja samas ka kehtivate eeskirjadega kooskõlas ja turvaline.

Meilt enim tellitud teenused:

  • Elektrikilpide koostamine ja paigaldus
  • Kaabeldus – tugevvool (pistikud, valgus, boiler, pliit, ahi jne.)
  • Valgustite paigaldus
  • Vanade elektrikilpide renoveerimine ja tänapäevastele nõuetele vastavaks viimine
  • Tänava- ja pargivalgustuse rajamine
  • Elektririkete väljaselgitamine ja kõrvaldamine
  • Katustele räästakütte paigaldus
  • Elektripaigaldise nõuetekohasuse deklaratsiooni väljastamine
2-aastane garantii
Meie poolt teostatud elektritöödele kehtib 2-aastane garantii.
Garantii kehtib tööde üleandmise- vastuvõtmise akti alusel.

Ärikliendile parimad lahendused

Kaabeldus ja elektritööd tööstushoones

Äri- ja büroohoonete elektripaigaldised

Elektripaigaldustööd kontorihoonetele, ladudele, koolimajadele, tootmishoonetele, haiglatele ja loomapidamishoonetele. Elektriühendusi võib paigaldada nii pinnapealselt seintele kui süvistatult põrandakarpidesse ja lagedele.

Elektritööde ettevõttena oleme suutelised arvestama kõikide seadusandlike aspektidega ja samas täitma ka projekti eelarvelisi nõudmisi.

Omame aastatepikkust kogemust, mistõttu on meiega koostöö professionaalne ja ladus.

Näpunäited ja ideid erakliendile kodu turvalisemaks muutmisel:

Lisada pistikupesi?

Kasutad palju pikendusjuhtmeid, et seadmetele voolu anda? Samuti kasutad pistikupesades nn. vargapesi. Kuna järjest enam kasutatakse erinevaid elektriseadmeid ja hulgaliselt laadijaid siis olemasolevad ühendused on ammendunud ja pesade asukohad ei pruugi ka vastata enam toa planeeringule. Parim lahendus oleks lisada juurde pistikupesasid ja vajadusel muuta nende asukohta. Teadliku töö tulemusl ei ole vaja ette võtta ka väga suuri remonditöid.

Lülitid särisevad?

Oled tüdinenud, et lüliti vajutamisel ei sütti valgus või et pistiku eemaldamisel eendub seinast ka pesa. Piisab lihtsast lüliti vahetusest ja pistikupesa kinnitusest, et säästa närve ja tervist. Ebaproffessionaalselt paigaldatud uus elektrisüsteem võib olla ohtlikum kui 30+ aastat vana paigaldis. Me alati kontrollime tehtud tööd üle vajadusel parandame tehtud vea koheselt.

Elekrtritööd köögis

Oled kolimas?

Oled ostmas uut kodu kuid vajad elektrisüsteemi kontrollimist. Tuleme kohale ja anname hinnangu olemasolevale paigaldisele. Kokkuleppel võime teostada ka vajaminevad elektritööd või koostada olemasoleva põhjal uue projekti.

Elektrikilp ajast ja arust?

Elad kodus kus elektritööd tehti 30 aastat tagasi. Kilbis asuvad veel vanad sularid ja käivitid. Elektrikilpi on võimalik renoveerida niimodi, et kest jääb vana kuid sisu saab täiesti uue ja tänapäevastele nõuetele vastava. Samuti saab ka uue kilbiskeemi.

Tööde hinnakiri

Tööpäevadel kella 8:00-17:00 maksab esimene töötund 75€. Hind sisaldab linna piires kohalesõitu. Iga järgmine tund maksab 32Esimene tund läheb kirja täistunnina, iga järgmine tund 30 minutilise arvestusega.

Töövälisel ajal kella 17:00-23:00 ja nädalavahetusel maksab esimene tund 100€. Hind sisaldab linna piires kohalesõitu. Iga järgnev tund 50€. Esimene tund läheb kirja täistunnina, iga järgmine tund 30 minutilise arvestusega.

Transport linna piires on tasuta. Väljaspool linna rakendub kilomeetritasu 0.35€. Arvestust hakatakse pidama linnapiirist alates ja kirja lähevad edasi- tagasi otsad.
Tööde maksumusele lisandub materjali maksumus.

Suuremahulisematele töödele kehtivad kokkuleppehinnad.

Elektripaigaldise käidu, hoolduse ja projekteerimise hinnad kujunevad vastavalt kokkuleppele.

Küsi hinda kontakti lehtelt või aadressil: timo@areselekter.ee
*Hindadele lisandub käibemaks 22%.

Elektritööde KKK

Kuidas ma saan aru, et elektrik on piisavalt pädev?

Elektriku kvalifikatsioon nõuab aastatepikkust kooli ja täiendkoolitusi. Paljud oskused lihvitakse alles hilisema praktika käigus. Pädeval töömehel on ettekujutus ka üldisest ehitusloogikast ja tarindite paiknemisest. Eeskirjad nõuavad, et pädevusega elektrik koolitab ennast igaastaselt, mis on eelduseks uuendatava pädevustunnistuse saamiseks. Konkreetsus, selgus, vajalike tööriistade olemasolu ning korrektsus on iseloomulikuks õppinud meistrimehele.

Kas ma võin ise teha kodus elektritöid?

Kodus võib teostada lihtsamaid elektritöid nagu näiteks valgusallikate vahetus ja pistikupesa kinnitamine. Mistahes ühendusi tohib teostada ainult selleks ettenähtud piisava ettevalmistuse ja kogemusega elektrik.

Hakkame pihta!

Võtke julgelt ühendust ja kohtuge meie spetsialistiga. Koostame Teile hinnapakkumise.

Võta ühendust