elektritd, elektripaigaldiste projekteerimine, elektripaigaldiste ehitus, elektripaigaldiste renoveerimine, elektripaigaldiste hoolduse,elektripaigaldiste kidu korraldamine, pistikupesd, valgustid, elektrijuhtmed. Elektripaigalduse kit - Ares Elekter - tegevus elektripaigaldise talitluses hoidmiseks, Piksekaitse Tellimine - piksekaitse paigaldamise teenus,Hinnad sltuvad katuse suurusest ja liigendatusest

Tel: +372 5343 1575
Email: timo@areselekter.ee
ELEKTRIPAIGALDISTE KÄITPIKSEKAITSEHINNAKIRI

ELEKTRIPAIGALDISTE KÄIT

Elektripaigaldise käit on tegevus elektripaigaldise talitluses hoidmiseks, mis hõlmab eelkõige lülitamist, juhtimist, kontrollimist, hooldamist ja nii elektritöid kui ka muid töid.

Lähemalt

PIKSEKAITSE

Meie käest on võimalik tellida ka piksekaitse paigaldamise teenust. Hinnad sõltuvad katuse suurusest ja liigendatusest. Tellimiseks või hinnapakkumise saamiseks valige vasakul olevast menüüst tellimisankeet.

Lähemalt

HINNAKIRI

Küsi hinnapakkumist telefonil +372 5343 1575 või meilitsi: info@areselekter.ee. Samuti võite täita alloleva vormi:

Lähemalt

Piksekaitse

Meie käest on võimalik tellida ka piksekaitse paigaldamise teenust. Hinnad sõltuvad katuse suurusest ja liigendatusest. Tellimiseks või hinnapakkumise saamiseks valige üleval olevast menüüst tellimisankeet.

Foto: Piksekaitse süsteempiksekaitse pilt

Skeemi kirjeldus:

1. Katuseharja kinniti (roostevaba).
2. Katuse kinniti (roostevaba).
3. Seina kinniti (roostevaba).
4. Sadevee toru kinniti (tsingitud metall).
5. Kaitsetoru maandustraadile (UV kindel plastik).

6. Maanduslatid- lindid (teras).
7. Piksevarras koos kinnitiga katusest erinevate väljaulatuvate metallist detailidele näiteks ventilatsioonitoru, metallist korstnapits (tsingitud metall).
8. Kaitsemuhv torule.
9. Muud tarvikud.

Ühendused erinevate detailide vahel veetakse alumiiniumist traadiga.