elektritd, elektripaigaldiste projekteerimine, elektripaigaldiste ehitus, elektripaigaldiste renoveerimine, elektripaigaldiste hoolduse,elektripaigaldiste kidu korraldamine, pistikupesd, valgustid, elektrijuhtmed. Elektripaigalduse kit - Ares Elekter - tegevus elektripaigaldise talitluses hoidmiseks, Piksekaitse Tellimine - piksekaitse paigaldamise teenus,Hinnad sltuvad katuse suurusest ja liigendatusest

Tel: +372 5343 1575
Email: timo@areselekter.ee
ELEKTRIPAIGALDISTE KÄITPIKSEKAITSEHINNAKIRI

ELEKTRIPAIGALDISTE KÄIT

Elektripaigaldise käit on tegevus elektripaigaldise talitluses hoidmiseks, mis hõlmab eelkõige lülitamist, juhtimist, kontrollimist, hooldamist ja nii elektritöid kui ka muid töid.

Lähemalt

PIKSEKAITSE

Meie käest on võimalik tellida ka piksekaitse paigaldamise teenust. Hinnad sõltuvad katuse suurusest ja liigendatusest. Tellimiseks või hinnapakkumise saamiseks valige vasakul olevast menüüst tellimisankeet.

Lähemalt

HINNAKIRI

Küsi hinnapakkumist telefonil +372 5343 1575 või meilitsi: info@areselekter.ee. Samuti võite täita alloleva vormi:

Lähemalt

Hinnakiri

Tööpäevadel kella 8:00-17:00 maksab esimene töötund 30. Hind sisaldab linna piires kohalesõitu. Iga järgmine tund maksab 20€ . Esimene tund läheb kirja täistunnina, iga järgmine tund 15 minutilise arvestusega.

Töövälisel ajal kella 17:00-23:00 ja nädalavahetusel maksab esimene tund 45€. Hind sisaldab linna piires kohalesõitu. Iga järgnev tund 35€Esimene tund läheb kirja täistunnina, iga järgmine tund 15 minutilise arvestusega.

Transport linna piires on tasuta. Väljaspool linna rakendub kilomeetritasu 0.35€. Arvestust hakatakse pidama linnapiirist alates ja kirja lähevad edasi- tagasi otsad.

Tööde maksumusele lisandub materjali maksumus.

Suuremahulisematele töödele (alates 4h) kehtivad kokkuleppehinnad.

Elektripaigaldise käidu, hoolduse ja projekteerimise hinnad kujunevad vastavalt kokkuleppele.

Küsi hinda telefonil +372 5343 1575 või aadressil: timo@areselekter.ee

Üleandmis- vastuvõtu akti alusel kehtib garantii 2 aastat.

*Hindadele lisandub käibemaks 20%.