elektritd, elektripaigaldiste projekteerimine, elektripaigaldiste ehitus, elektripaigaldiste renoveerimine, elektripaigaldiste hoolduse,elektripaigaldiste kidu korraldamine, pistikupesd, valgustid, elektrijuhtmed. Elektripaigalduse kit - Ares Elekter - tegevus elektripaigaldise talitluses hoidmiseks, Piksekaitse Tellimine - piksekaitse paigaldamise teenus,Hinnad sltuvad katuse suurusest ja liigendatusest

Tel: +372 5343 1575
Email: timo@areselekter.ee
ELEKTRIPAIGALDISTE KÄITPIKSEKAITSEHINNAKIRI

ELEKTRIPAIGALDISTE KÄIT

Elektripaigaldise käit on tegevus elektripaigaldise talitluses hoidmiseks, mis hõlmab eelkõige lülitamist, juhtimist, kontrollimist, hooldamist ja nii elektritöid kui ka muid töid.

Lähemalt

PIKSEKAITSE

Meie käest on võimalik tellida ka piksekaitse paigaldamise teenust. Hinnad sõltuvad katuse suurusest ja liigendatusest. Tellimiseks või hinnapakkumise saamiseks valige vasakul olevast menüüst tellimisankeet.

Lähemalt

HINNAKIRI

Küsi hinnapakkumist telefonil +372 5343 1575 või meilitsi: info@areselekter.ee. Samuti võite täita alloleva vormi:

Lähemalt

About us

Ares Elekter on elektritöödega tegelev ettevõte. Teostame elektritöid nii Tartus kui Lõuna- Eestis laiemalt. Me tegeleme elektripaigaldiste projekteerimise, ehituse, renoveerimise, hoolduse ja käidu korraldamisega. Põhilisteks klientideks on eraettevõtted, eraisikud ja korteriühistud.

Tellige oma elektritööd meilt!!

Paigaldame pistikupesasid, valgusteid, elektrijuhtmeid jne. Ühendame Teil kodus ära nii elektripliidi, nõudepesumasina kui elektrikerise. Vannituppa paigaldame ventilaatori ja valgustitele paigaldame ette trafo. Ja loomulikult paigaldame kõiki teisi elektriseadmeid.

Võtke meiega ühendust ja leiame sobivaima lahenduse.

Kuidas tellida?

Tellimiseks täitke kõrvalolevast menüüst valides tellimusankeet või saatke kiri e-postile:info@areselekter.ee. Pärast tellimuse saamist võtame Teiega ühendust ühe tööpäeva jooksul ja vajadusel täpsustame tellitud elektritööd. Kui meie pakutud lahendus sobib lepime kokku tööde teostamise ajakava.

Tööde teostamine.

Tuleme elektritöid teostama kokkulepitud ajal. Kui tööde tegemise käigus peaks tulema ettenägematuid takistusi, mis võivad muuta kokkulepitud lahendusi, siis koostöös elektrikuga on võimalik leida alternatiivseid lahendusi. Tööde muudatustega seosnevate võimalikest lisakulutustest annab elektrik teada kohapeal. Püüame leida optimaalse lahenduse, mis oleks võimalikult taskukohane ja samas ka kehtivate eeskirjadega kooskõlas ja turvaline.

Tasumine.

Tööde eest maksmine toimub üleandmise- vastuvõtmise akti alusel, mille elektrik koostab kohapeal. Aktis on kirjas teostatud tööd, kasutatud materjalid ja kulunud aeg. Mõlemad pooled saavad aktist ühe eksemplari. Akti alusel koostame Teile arve, mis tuleb tasuda kohapeal.

Garantii.

Meie poolt teostatud elektritöödele kehtib 2-aastane garantii. Garantii kehtib tööde üleandmise- vastuvõtmise akti alusel.

Küsi hinnapakkumist telefonil +372 5343 1575 või meilitsi: info@areselekter.ee. Samuti võite täita alloleva vormi:

Tellimisankeet

Nimi (nõutav)

Email : (nõutav)

Telefon: (nõutav)

Aadress: (nõutav)

Teema

Teie sõnum